programma

Programma 3 april 2017

wedstrijdleiding: VC Sudore H1 pdf-icon
veld team A   team B klasse scheidsrechter
20.00 uur
1 Aria Volleybal H1 - Interieurbouwens/headsets.nl H2 Smash '83 H1
2 Servo H3 - Zoete Lieve Gerritje H3 Esro '80 H2
3 DeVuda D1 - Minerva D1 D2 Smash '83 D1
4 Het Vaantje D1 - Ready2Switch D1 D1 Esro '80 D1
21.30 uur
1 HLB van Daal/DS - Smash '83 H1 H2 Aria Volleybal H1
2 BTG H1 - Esro '80 H2 H3 Zoete Lieve Gerritje
3 Smash '83 D1 - Revival D1 D2 DeVuda D1
4 Hands Up D1 - Esro '80 D1 D1 Ready2Switch D1

Kleedkamerindeling is gelijk aan veldindeling: teams die op veld 1 spelen zitten dus in kleedkamer 1 enz.

uitslagen

Uitslagen 27 maart 2017

Dames

Finesse D1 0 - 3 Het Vaantje D1 (9-25, 16-25, 16-25)
Ready2Switch D1 1 - 2 Servo D1 (20-25, 20-25, 25-19)

Heren 1e klasse

HUF H1 1 - 2 X-HvE H1 (25-23, 9-25, 27-29)
Smash H1 3 - 0 Servo H1 (25-19, 25-22, 25-6)

Heren 2e klasse

Aria Volleybal H1 2 - 1 Servo H2 (25-21, 22-25, 25-11)

Heren 3e klasse

Aria Volleybal H2 2 - 1 BTG H1 (21-25, 25-18, 25-21)
Servo H3 3 - 0 Esro '80 H1 (25-18, 26-24, 25-14)

Standen

standen

per 27 maart 2017

Dames

1. Hands Up D1 10 - 27
2. Ready2Switch D1 12 - 22
3. Esro '80 D1 11 - 21
4. Het Vaantje D1 12 - 21
5. Finesse D1 12 - 21
6. Servo D1 11 - 18

7. Smash '83 D1 11 - 18
8. Minerva D1 10 - 14
9. DeVuda D1 11 - 13
10. Revival D1 10 - 4
    -  

Heren 1e klasse

1. VC Sudore H1 4 - 12
2. HUF H1 4 - 10
3. Smash H1 4 - 6
4. X-HvE H1 4 - 5
5. Servo H1 4 - 2
6. Hands Up H1 4 - 1

Heren 2e klasse

1. Interieurbouwens/headsets.nl 4 - 10
2. HLB van Daal/DS 4 - 8
3. Smash '83 H1 4 - 7
4. DiVoZo H1 4 - 6
5. Aria Volleybal H1 4 - 3
6. Servo H2 4 - 2

Heren 3e klasse

1. Esro '80 H1 5 - 11
2. Servo H3 4 - 10
3. Zoete Lieve Gerritje 4 - 8
4. Esro '80 H2 4 - 4
5. BTG H1 4 - 4
6. Aria Volleybal H2 5 - 2
standen

per 27 maart 2017

11.

Dames

1. Hands Up D1 10 - 27
2. Ready2Switch D1 12 - 22
3. Esro '80 D1 11 - 21
4. Het Vaantje D1 12 - 21
5. Finesse D1 12 - 21
6. Servo D1 11 - 18

7. Smash '83 D1 11 - 18
8. Minerva D1 10 - 14
9. DeVuda D1 11 - 13
10. Revival D1 10 - 4
Smash Kerkdriel D1 10 - 1

Heren 1e klasse

1. VC Sudore H1 4 - 12
2. HUF H1 4 - 10
3. Smash H1 4 - 6
4. X-HvE H1 4 - 5
5. Servo H1 4 - 2
6. Hands Up H1 4 - 1

Heren 2e klasse

1. Interieurbouwens/headsets.nl 4 - 10
2. HLB van Daal/DS 4 - 8
3. Smash '83 H1 4 - 7
4. DiVoZo H1 4 - 6
5. Aria Volleybal H1 4 - 3
6. Servo H2 4 - 2

Heren 3e klasse

1. Esro '80 H1 5 - 11
2. Servo H3 4 - 10
3. Zoete Lieve Gerritje 4 - 8
4. Esro '80 H2 4 - 4
5. BTG H1 4 - 4
6. Aria Volleybal H2 5 - 2