Eindstanden historie

seizoen 2014/2015

Dames 1e klasse

1. Hands Up D1 17 - 37
2. Esro '80 D1 17 - 30
3. Finesse D1 17 - 28
4. Het Vaantje D1 17 - 26

5. Ready2Switch D1 16 - 33
6. Revival D1 16 - 25
7. Servo D1 16 - 16
8. Particolare/DS D1 16 - 14
9. Smash Kerkdriel D1 16 - 13

Heren 1e klasse

1. X-HvE H1 19 - 50
2. Hands Up H1 19 - 34
3. Particolare/DS H1 19 - 26
4. Aria Volleybal H1 19 - 21

Heren 2e klasse

1. Servo H1 12 - 27
2. Esro '80 H1 12 - 25
3. Smash '83 H1 12 - 17
4. Particolare/DS H2 12 - 12
5. Servo H2 12 - 9

Heren 3e klasse

1. Servo H3 14 - 28
2. Esro '80 H3 14 - 23
3. Esro '80 H2 14 - 22
4. Aria Volleybal H2 14 - 20
5. BTG H1 14 - 11
  Uit-Oss H1      
 
  • Dames 1e klasse gespeeld volgens een play-off systeem
  • Herencompetitie gestart in 2 klassen; in januari herverdeeld in 3 klassen
  • Heren 2e klasse na herverdeling opnieuw gestart met puntentelling
  • Uit-Oss H1 heeft de competitie voortijdig verlaten

seizoen 2013/2014

Dames 1e klasse

1. Hands Up D1 17 - 35
2. Ready2Switch D1 17 - 31
3. 't Vaantje D1 17 - 31
4. Finesse D1 17 - 27

5. Esro '80 D1 17 - 29
6. Servo D1 17 - 25
7. Revival D1 17 - 19
8. Smash Kerkdriel D1 17 - 7

Heren 1e klasse

1. X-HvE H1 18 - 43
2. Servo H1 18 - 37
3. Hands Up H1 18 - 33
4. Particolare/DS H1 18 - 29
5. Aria Volleybal H1 18 - 24
6. Spirit H1 18 - 15

Heren 2e klasse

1. Smash '83 H1 10 - 21
2. Esro '80 H1 10 - 18
3. Servo H2 10 - 18
4. Particolare/DS H2 10 - 17
5. Servo H3 10 - 10
6. Uit-Oss H1 10 - 6

Heren 3e klasse

1. Servo H4 15 - 25
2. B.T.G. H1 15 - 19
3. La Cucaracha H1 15 - 17
4. Aria Volleybal H2 15 - 17
5. Esro '80 H2 15 - 14
 
  • Dames 1e klasse gespeeld volgens een play-off systeem
  • Herencompetitie gestart in 2 klassen; in januari herverdeeld in 3 klassen
  • Heren 2e klasse na herverdeling opnieuw gestart met puntentelling

seizoen 2012/2013

Dames 1e klasse

1. Esro '80 D1 18 - 46
2. Hands Up D1 18 - 42
3. 2Respons D1 18 - 41
4. 't Vaantje D1 18 - 40
5. Servo D1 18 - 29
6. Finesse D1 18 - 22
7. Smash Kerkdriel D1 18 - 21

Heren 1e klasse

september - december
1. X-HvE H1 10 - 24
2. Servo H1 10 - 20
3. Aria Volleybal H1 10 - 18
4. Hands Up H1 10 - 16
5. Particolare/DS H1 10 - 9
6. Spirit H1 10 - 3
januari - mei
1. Hands Up H1 10 - 23
2. X-HvE H1 10 -  23
3. Servo H1 10 - 15
4. Particolare/DS H1 10 - 11
5. Aria Volleybal H1 10 -  10
6. Particolare/DS H2 10 -  8

Heren 2e klasse

september - december
1. Particolare/DS H2 10 - 25
2. Esro '80 H1 10 - 19
3. Servo H3 10 - 18
4. Smash '83 H1 10 - 11
5. Hands Up H2 10 - 9
6. Servo H2 10    8
januari - mei
1. Spirit H1 10 - 22
2. Servo H3 10 - 20
3. Esro '80 H1 10 - 19
4. Smash '83 H1 10 - 16
5. Hands Up H2 10 -  10
6. Servo H4 10 -  4

Heren 3e klasse

september - december
1. Servo H4 10 - 22
2. Uit-Oss H1 10 - 21
3. La Cucaracha H1 10 - 16
4. Aria Volleybal H2 10 - 13
5. Esro '80 H2 10 - 10
6. B.T.G. H1 10 -  6
januari - mei
1. Uit-Oss H1 10 - 21
2. Servo H2 10 - 18
3. Aria Volleybal H2 10 - 15
4. La Cucaracha H1 10 - 14
5. Esro '80 H2 10 - 12
6. B.T.G. H1 10 - 10
 
  • Herencompetitie gespeeld volgens een 2-in-1 seizoen
  • Hands Up H1 kampioen na het spelen van een 'Golden Set' (15-10)

seizoen 2011/2012

Dames 1e klasse

1. Hands Up D1 15 - 32
2. Servo D1 15 - 24
3. 2Respons D1 15 - 23
4. Esro '80 D1 15 - 23

5. 't Vaantje D1 14 - 23
6. Smash Kerkdriel D1 14 - 15
7. Finesse D1 14 - 13

Heren 1e klasse

1. X-HvE H1 16 - 40
2. Servo H1 16 - 37
3. Hands Up H2 16 - 28
4. Spirit H1 16 - 25
5. Aria Volleybal H1 16 - 12

6. Particolare/DS H2 14 - 23
7. Particolare/DS H1 14 -  19
8. Smash '83 H1 14 - 16
9. Hands Up H1 14 - 4

Heren 2e klasse

1. Esro '80 H1 16 - 41
2. Servo H3 16 - 40
3. Servo H2 16 - 32
4. Servo H4 16 - 16
5. La Cucaracha H1 16 - 13

6. Uit-Oss H1 14 - 22
7. Aria Volleybal H2 14 - 19
8. Esro '80 H2 14 - 10
9. B.T.G. H1 14 - 8
 
  • Alle competities gespeeld volgens een play-off systeem

seizoen 2010/2011

Dames 1e klasse

1. 2Respons D1 16 - 32
2. 't Vaantje D1 16 - 32
3. Servo D1 16 - 31
4. Finesse D1 16 - 26
5. Esro '80 D1 16 - 23

6. Hands Up D1 14 - 29
7. Smash Kerkdriel D1 14 - 18
8. G'68 Maasdonk D1 14 - 8
9. Servo D2 14 - 5

Heren 1e klasse

1. Servo H1 17 - 44
2. X-HvE H1 17 - 40
3. Spirit H1 17 - 25
4. Hands Up H1 17 - 24
5. Particolare/DS H1 17 - 21

6. Particolare/DS H1 17 - 32
7. Hands Up H2 17 -  24
8. Aria Volleybal H1 17 - 21
9. Esro '80 H1 17 - 14
10. Servo H2 17 - 8

Heren 2e klasse

1. Spirit H2 17 - 45
2. Smash '83 H1 17 - 40
3. Uit-Oss H1 17 - 28
4. Servo H4 17 - 21
5. B.T.G. H1 17 - 21

6. Aria Volleybal H2 17 - 22
7. Servo H3 17 - 21
8. Esro '80 H2 17 - 15
9. La Cucaracha H1 17 - 10
10. K.P.N. H1      
 
  • Alle competities gespeeld volgens een play-off systeem
  • K.P.N. H1 heeft de competitie vroegtijdig verlaten

seizoen 2009/2010

Dames 1e klasse

1. Particolare/DS D1 17 - 44
2. 't Vaantje D1 17 - 31
3. Servo D2 17 - 29
4. Hands Up D1 17 - 26
5. 2Respons D1 17 - 24

6. Esro '80 D1 17 - 33
7. Smash Kerkdriel D1 17 - 28
8. 2Respons D2 17 - 19
9. Finesse D1 17 - 13
10 Servo D1 17 - 5

Heren 1e klasse

1. X-HvE H1 18 - 45
2. Servo H1 18 - 42
3. Hands Up H1 18 - 33
4. Spirit H1 18 - 32
5. Particolare/DS H2 18 - 28
6. Hands Up H2 18 - 26
7. Particolare/DS H1 18 -  23
8. Esro '80 H1 18 - 17
9. Spirit H2 18 - 17
10. Smash '83 H1 18 - 7

Heren 2e klasse

1. Servo H2 17 - 45
2. Aria Volleybal H1 17 - 40
3. Uit-Oss H1 17 - 28
4. La Cucaracha H1 17 - 21

5. B.T.G. H1 17 - 22
6. Servo H3 17 - 21
7. Esro '80 H2 17 - 15
8. K.P.N. H1 17 - 10
 
  • Dames 1e klasse en Heren 2 klasse gespeeld volgens play-off systeem

seizoen 2008/2009

Dames 1e klasse

1. Servo D1 18 - 46
2. Esro '80 D1 18 - 42
3. 't Vaantje D1 18 - 41
4. S.A.A. D1 18 - 40
5. Smash Kerkdriel D1 18 - 29
6. Hands Up D1 18 - 22
7. Gruppo Sportivo D1 18 - 21
8. Finesse D1 18 - 18
9. S.A.A. D2 18 - 8
10 Servo D2 18 - 3

Heren 1e klasse

1. Servo H1 18 - 43
2. Hands Up H1 18 - 32
3. Spirit H1 18 - 27
4. Hands Up H2 18 - 26
5. Particolare/DS H1 18 - 23
6. Particolare/DS H2 18 - 21
7. Esro '80 H1 18 -  17

Heren 2e klasse

1. X-HvE H1 15 - 43
2. Spirit H2 15 - 27
3. Smash '83 H1 15 - 22
4. Servo H2 15 - 18
5. D.P.C. H1 15 - 16
6. La Cucaracha H1 15 - 9

Heren 3e klasse

1. Servo H3 15 - 33
2. B.T.G. H1 15 - 29
3. La Cucaracha H2 15 - 25
4. Esro '80 H2 15 - 23
5. Uit-Oss H1 15 - 16
6. K.P.N. H1 15 - 7
 

seizoen 2007/2008

Dames 1e klasse

1. Servo D1 13 - 35
2. 't Vaantje D1 13 - 34
3. Esro '80 D1 13 - 22
4. S.A.A. D1 13 - 19
5. Gruppo Sportivo D1 13 - 15

Dames 2e klasse

1. S.A.A. D2 13 - 23
2. Hands Up D1 13 - 22
3. Finesse D1 13 - 13
4. Servo D2 13 - 6
5. Servo D3 13 - 6
 

Heren 1e klasse

1. Servo H1 10 - 20
2. Particolare/DS H1 10 - 16
3. Hands Up H2 10 - 14
4. Hands Up H1 10 - 14
5. Spirit H2 10 - 13
6. Spirit H1 10 - 13
7. La Cucaracha H1      

Heren 2e klasse

1. Particolare/DS H2 12 - 26
2. Esro '80 H1 12 - 26
3. Smash '83 H1 12 - 22
4. D.P.C. H1 12 - 22
5. Servo H2 12 - 22
6. G'68 Maasdonk H1 12 - 12
7. K.P.N. H1 12 - 1

Heren 3e klasse

1. Hands Up H3 15 - 39
2. B.T.G. H1 15 - 25
3. Servo H3 15 - 22
4. Spirit H3 15 - 17
5. Esro '80 H2 15 - 17
6. La Cucaracha H2 15 - 15
 

seizoen 2004/2005

Dames 1e klasse

1. 't Vaantje D1 12 - 34
2. Spirit D1 12 - 22
3. Het Zuiden D1 12 - 20
4. Servo D1 12 - 18
5. Esro '80 D1 12 - 15
6. Sjot D1 12 - 10
7. De Meent D1 12 - 7

Dames 2e klasse

1. Het Zuiden D2 12 - 32
2. Gruppo Sportivo D1 12 - 29
3. Smash Kerkdriel D1 12 - 19
4. Esro '80 D2 12 - 15
5. Sportmix D1 12 - 13
6. Servo D2 12 - 10
7. Adik Kaka D1 12 - 0
 

Heren 1e klasse

1. Particolare/DS H1 12 - 25
2. Hands Up H1 12 - 24
3. Particolare/DS H2 12 - 19
4. Spirit H1 12 - 16
5. VC Sol H1 12 - 14
6. Sportmix H1 12 - 12
7. La Cucaracha H1 12 - 11

Heren 2e klasse

1. Hands Up H2 12 - 31
2. Servo H1 12 - 27
3. Esro '80 H1 12 - 19
4. D.P.C. H1 12 - 18
5. Smash '83 H1 12 - 17
6. G'68 Maasdonk H1 12 - 8
7. Servo H2 12 - 6

Heren 3e klasse

1. La Cucaracha H2 11 - 24
2. K.P.N. H1 11 - 22
3. Esro '80 H2 11 - 22
4. B.T.G. H1 11 - 16
5. Servo H3 11 - 10
6. Sportmix H2 11 - 9
7. Adik Kaka H1      
 

seizoen 2003/2004

Dames 1e klasse

1. Servo D1 12 - 24
2. Den Bosch '78 D1 12 - 22
3. 't Vaantje D1 12 - 22
4. Esro '80 D1 12 - 19
5. Het Zuiden D1 12 - 18
6. Gruppo Sportivo D1 12 - 11
7. Het Zuiden D2 12 - 10

Dames 2e klasse

1. Sjot D1 12 - 34
2. De Meent D1 12 - 25
3. Esro '80 D2 12 - 18
  Servo D2 12 - 18
5. Sportmix D1 12 - 13
6. Adik Kaka D1 12 - 7
7. Smash Kerkdriel D1 12 - 5
 

Heren 1e klasse

1. Blok '80 H1 12 - 28
2. Hands Up H1 12 - 22
3. Particolare/DS H1 12 - 19
4. Sportmix H1 12 - 17
5. La Cucaracha H1 12 - 16
6. Particolare/DS H2 12 - 12
  Hands Up H2 12 - 12

Heren 2e klasse

1. VC Sol H1 12 - 25
2. D.P.C. H1 12 - 24
3. Servo H1 12 - 23
4. Esro '80 H1 12 - 20
5. Servo H2 12 - 18
6. G'68 Maasdonk H1 12 - 13
7. Smash Kerkdriel H1 12 - 1

Heren 3e klasse

1. Smash '83 H1 12 - 35
2. K.P.N. H1 12 - 22
3. Esro '80 H1 12 - 19
4. Servo H3 12 - 17
5. La Cucaracha H2 12 - 16
6. Sportmix H2 12 - 9
7. Adik Kaka H1 12 - 6
 

seizoen 1990/1991

Dames 1e klasse

1. Bike Centre D1 13 - 34
2. V.Z.N. '84 D1 13 - 32
3. Het Zuiden D1 13 - 27
4. Gruppo Sportivo D1 13 - 21
5. Sportmix D1 13 - 14

6. Esro '80 D1 13 - 16
  De IJsvogels D1 13 - 16
  Sjot D1 13 - 16
9. Jan Kemps D1 13 - 13
10. Sjot D2 13 - 6

Dames 2e klasse

1. Den Bosch '78 D1 13 - 31
2. Servo D 1VC Revanche 13 - 30
3. Switch '80 D1 13 - 22
  Servo D2 13 - 22
5. Het Zuiden D2  13 - 20

6. Sportmix D2 13 - 19
7. Bouwcentrale D1 13 - 18
8. Bintang Muda D1 13 - 16
9. De Blommetjes D1 13 - 8
  Jan Kemps D2 13 - 8
 

Heren 1e klasse

1. De Rompert H1 14 - 35
2. Servo H1 14 - 27
3. Blok '80 H2 14 - 23
  Blok '80 H1 14 - 23
5. Esro '80 H1 14 - 21
6. Sjot H1 14 - 20
7. Vrik H1 14 - 17
8. Servo H2 14 - 0

Heren 2e klasse

1. La Cucaracha H1 12 - 27
2. Jan Kemps H1 12 - 23
3. Switch '80 H1 12 - 20
  Hotel Central H1 12 - 20
5. Jecro H1 12 - 17
6. Bouwcentrale 1 12 - 12
7. Esro '80 H2 12 - 5

Heren 3e klasse

1. Sportmix H1 14 - 32
2. De Rompert H2 14 - 30
3. VC Dweil H1 14 - 28
4. B.V.O. H1 14 - 23
5. De Helftheuvel H1 14 - 19
6. P.T.T. H1 14 - 14
7. Esro '80 H3 14 - 11
8. High Tech H1 14 - 8

Heren 4e klasse

1. Videotheek 2000 H1 14 - 35
2. Servo H3 14 - 29
3. La Cucaracha H2 14 - 27
4. P.T.T. H2 14 - 23
5. M.P. Drijvers H1 14 - 17
6. Jan Kemps H2 14 - 14
  Sportmix H2 14 - 14
8. V.M.R. H1 14 - 8
 

seizoen 1989/1990

Dames 1e klasse

1. V.Z.N. '84 14 - 37
2. Bike Centre 14 - 32
3. Gruppo Sportivo 14 - 25
4. Het Zuiden 1 14 - 22
5. Sjot 1 14 - 20

6. Sportmix 1 14 - 26
7. Esro '80 1 14 - 23
8. Jan Kemps 1 14 - 21
9. Volunteers 14 - 14
10. Servo 1 14 - 12
11. Comdes 14 - 8

Dames 2e klasse

1. Sjot 2 16 - 31
2. VC Revanche 16 - 30
3. Het Zuiden 2 16 - 22
4. Servo 2 16 - 22
5. Bouwcentrale 16 - 20
6. Jan Kemps 2 16 - 19
7. Sportmix 2 16 - 18
8. Esro '80 2 16 - 16
9. De Blommetjes 16 - 8
 

Heren 1e klasse

1. Blok '80 1 13 - 31
2. De Rompert 1 13 - 26
3. Servo 1 13 - 26
4. Blok '80 2 13 - 21
5. Esro '80 1 13 - 20

6. Sjot 13 - 24
7. Broodje School 13 - 21
8. Servo 2 13 - 13
9. Jecro 13 - 10
10. Blok '80 3 13 - 3

Heren 2e klasse

1. La Cucaracha 1 13 - 28
2. Emos Bimos '69 13 - 27
3. Esro '80 2 13 - 23
4. Bouwcentrale 1 13 - 21
5. Jan Kemps 1 13 - 20

6. Comdes 13 - 21
7. Hotel Central 13 - 20
8. VC Dweil 13 - 20
9. De Rompert 2 13 - 8
10. Helftheuvel 13 - 7

Heren 3e klasse

1. High Tech 13 - 29
2. P.T.T. 1 13 - 28
3. Sportmix 13 - 27
4. B.V.O. 13 - 25
5. Esro '80 3 13 - 14

6. Servo 3 13 - 18
7. La Cucaracha 2 13 - 17
8. P.T.T. 2 13 - 16
 9. Jan Kemps 2 13 - 15
10. Bouwcentrale 2 13 - 6
 

seizoen 1975/1976

Dames 1e klasse

1. VC Sjot 1 12 - 22
2. Lebon 12 - 18
3. PSC Noord-Brabant 12 - 12
  Kruiskamp 12 - 12
5. VDB Set Up 1 12 - 11
6. P.T.T. 12 - 7
7. Kickers 12 - 4

Dames 2e klasse

1. V&D 10 - 18
2. Sano 10 - 11
3. P.N.E.M. 10 - 10
4. Van Boxtel Afbouw 10 - 8
5. VC Sjot 2 10 - 7
6. VDB Set Up 2 10 - 6

Heren 1e klasse

1. Lebon 18 - 33
2. Wolven 18 - 25
3. PSC Noord-Brabant 18 - 23
4. Van Boxtel Afbouw 18 - 20
5. A.M.P. 18 - 19
6. VDB Set Up 1 18 - 18
7. Kruiskamp 1 18 - 16
8. Emos Bimos 18 - 14
9. 's-H. PSV 18 - 12
10. Michelin 18 - 0

Heren 2e klasse

1. Kickers 18 - 34
2. Nat en Droog (RWS) 18 - 31
3. Hintham 18 - 22
4. Kruiskamp 3 18 - 19
  C. Antiyano 18 - 19
6. N.M.B. 18 - 18
7. Kruiskamp 2 18 - 14
8. Justitia 18 - 10
  VDB Set Up 2 18 - 10
10. V&D 18 - 5
 

seizoen 1972/1973

Dames 1e klasse

1. A.M.P. 12 - 20
2. Set Up '69 1 12 - 18
3. Wolven 1 12 - 15
4. P.N.E.M. 12 - 11
5. Kruithoorn 12 - 3
6. Binckhorst 12 - 2

Dames 2e klasse

1. Kruiskamp 12 - 22
2. Set Up '69 2 12 - 18
3. P.T.T. 12 - 16
4. V&D 12 - 12
5. Remmington 12 - 6
6. Wolven 2 12 - 6
7. PSC Noord-Brabant 12 - 4

Heren 1e klasse

1. Remmington 14 - 25
2. Kruiskamp 1 14 - 22
3. A.M.P. 14 - 19
4. P.N.E.M. 14 - 17
5. Wolven 14 - 13
6. Set Up '69 14 - 8
7. Binckhorst 14 - 5
8. Brandweer 14 - 3

Heren 2e klasse

1. 's-H. PSV 12 - 21
2. PSC Noord-Brabant 12 - 19
3. Michelin 12 - 18
4. Kruiskamp 2 12 - 12
5. Kruithoorn 1 12 - 10
6. SV Crocus 12 - 2
  Kruithoorn 2 12 - 2
 

seizoen 1970/1971

Dames 1e klasse

1. A.M.P. 8 - 14
2. Wolven 1 8 - 12
3. P.N.E.M.-S.V. 8 - 10
4. Heide Mij. 8 - 2
5. Set Up '69 1 8 - 2

Dames 2e klasse

1. Algemene Bank Nederland 8 - 16
2. Set Up '69 2 8 - 10
3. Carolus 8 - 10
4. Wolven 2 8 - 2
5. Malmberg 8 - 2

Heren 1e klasse

1. Remmington 1 8 - 16
2. Wolven 8 - 12
3. A.M.P. 8 - 8
4. Malmberg 8 - 4
5. Set Up '69 8 - 0

Heren 2e klasse

1. Brandweer 8 - 12
2. Algemene Bank Nederland 8 - 12
3. Remmington 2 8 - 8
4. De Trimmers 8 - 6
5. Kruithoorn 8 - 2
 

seizoen 1968/1969

Dames 1e klasse

1. Beatrix 15 - 28
2. P.N.E.M.-S.V. 15 - 22
3. Heide Mij. 15 - 18
4. Algemene Bank Nederland 15 - 16
5. A.M.P. 15 - 4

Heren 1e klasse

1. Wolven 1 15 - 30
2. Remmington 1 15 - 24
3. Beatrix 15 - 22
4. A.M.P. 1 15 - 18
5. Michelin 15 - 14
6. Z.N.D. 15 - 10
7. Koudijs 15 - 4

Heren 2e klasse

1. Brandweer 14 - 26
2. Wolven 2 14 - 20
3. Algemene Bank Nederland 14 - 20
4. Heide Mij. 14 - 16
5. Remmington 2 14 - 12
6. Van Lanschot 14 - 8
7. A.M.P. 2 14 - 4
8. P.T.T. 14 - 2
 

seizoen 1967/1968

Dames 1e klasse

1. Beatrix 18 - 32
2. Presto 18 - 28
3. P.N.E.M.-S.V. 18 - 26
4. A.M.P. 18 - 18
5. Wolven 18 - 10
6. Koudijs 18 - 10
7. Van Lanschot 18 - 2

Heren 1e klasse

1. Beatrix 24 - 46
2. A.M.P. 1 24 - 44
3. Remmington 1 24 - 42
4. Wolven 24 - 36
5. Michelin 24 - 28
6. Voorburg 24 - 22
7. P.N.E.M.-S.V. 24 - 18
8. Koudijs 24 - 16
9. Brabants Dagblad 24 - 16
10. Z.N.D. 24 - 16
11. A.M.P. 2 24 - 14
12. Van Lanschot 24 - 10
13. Remmington 2 24 - 4
 

seizoen 1966/1967

Dames 1e klasse

1. A.M.P. 14 - 24
2. W.O.B. 14 - 18
3. P.S.C. Brabant 14 - 18
4. Beatrix 14 - 16
5. P.N.E.M.-S.V. 14 - 14
6. Koudijs 14 - 10
7. Van Lanschot 14 - 8
8. Wolven 14 - 4

Heren 1e klasse

1. Beatrix 20 - 34
2. Remmington II 20 - 34
3. A.M.P. I 20 - 30
4. W.O.B. 20 - 26
5. Wolven 20 - 24
6. Van Lanschot 20 - 20
7. P.N.E.M.-S.V. 20 - 16
8. P.S.C. Brabant 20 - 14
9. Remmington I 20 - 12
10. Koudijs 20 - 8
11. A.M.P. II 20 - 2
 

seizoen 1964/1965

Dames 1e klasse

1. P.N.E.M. 10 - 18
2. A.M.P. 10 - 16
3. Beatrix 10 - 12
4. Wolven 10 - 8
5. Van Lanschot 10 - 6
6. W.O.B. 10 - 0

Heren 1e klasse

1. Beatrix 10 - 20
2. Beka 10 - 12
3. A.M.P. 10 - 12
4. Wolven 10 - 10
5. W.O.B. 10 - 8
6. Griffie 10 - 2